closex

CAR2GO הוא שירות CARSHARING

כשאתם משתמשים בשירות Carsharing, יעני, כשאתם חולקים את הרכב עם עוד כמה וכמה אנשים,אתם משתמשים בתחבורה ירוקה ומסייעים לאיכות הסביבה.

אז איך בדיוק?
יש מלא סוגים! יש מכוניות "מיני", כמו ניסאן מיקרה ויונדאי I10, יש מכוניות "מגניבות" כמו סמארט ומיני ONE יש מכוניות משפחתיות ומנהלים כגון יונדאי I25, יש רנו זואי חשמלית וגם מכוניות מסחריות (אם אתם צריכים להעביר ספה או מקרר) כגון יונדאי I800 ורנו טראפיק.
במודל נסיעה הלוך ושוב, המכוניות מפוזרות במגוון חניות בתל אביב, גבעתיים, רמת גן, רעננה, הרצליה ובתחנות הרכבת: ת"א השלום ומרכז והרצליה. רוצים לראות את מיקומי החניות שלנו? לחצו כאן>> במודל נסיעה לכיוון אחד, החניות מפוזרות ברחבי העיר חיפה.
לצערנו לא. אם יש לכם נוסע קטנטן עליכם להביא כיסא תינוק משלכם. הלקוחות שלנו בדרך כלל קונים כסא תינוק/סל קל משולב שמתלבש על העגלה.
המכוניות אוטומטיות למעט המכוניות המסחריות שהן בעלות גיר ידני.
לצערנו אין במכוניות מתקן לאופניים.
ניתן להזמין מכוניות לפי דקה, שעה או יום, בהתאם למודל הנסיעה ועלויות המסלול שמתאים לך. אנחנו ממליצים ליצור קשר עם אחד מנציגי השירות שלנו ולספר על הרגלי הנסיעות שלכם (בלי פרטים מביכים) - הם כבר ידעו לשדך לכם את המסלול המשתלם ביותר עבורכם.
התשלום מבוצע ישירות מכרטיס האשראי. בעל המנוי צריך להיות גם בעל כרטיס האשראי הרשום ע"ג הכרטיס המשלם. ההורים משלמים? אין בעיה אבל הם צריכים לחתום על כתב ערבות.
ככה זה הולך: כל המכוניות שלנו מבוטחות. במקרה של תאונה או פגיעה ברכב, הלקוח שהמכונית היתה ברשותו בעת התאונה יחוייב על הנזק עד למקסימום גובה ההשתתפות העצמית, בהתאם לסוג המכונית והתקנון. א-ב-ל: באפשרותכם להצטרף לתוכנית לביטול ההשתתפות העצמית, ואז, אם חלילה היתה תאונה או פגיעה ברכב, לא תחול עליכם ההשתתפות העצמית שגובה חברת הביטוח. מגניב, לא? וזה אפילו לא עולה הרבה. פרטים נוספים בחוזה.
חיובי כביש 6 וחיובי חניה סלולארית (כל החברים בשירות מקבלים מנוי אוטומטי לפנגו) נעשים כיום ללא דמי טיפול, ישירות לחשבון החודשי של השירות.
פשוט תעדכנו אותנו שהכרטיס אבד/נגנב/הכלב אכל אותו, ואנו ננפק לך כרטיס חכם חדש בעלות חד פעמית.
בבקשה, אנא, במטותא - אל תחזירו את המכונית באיחור! זה פוגע באופן מהותי באיכות השירות שאנו נותנים ללקוחות שלנו. במידה שאתם צופים שתאחרו להחזיר את המכונית, דברו איתנו בהקדם ונבדוק אם ניתן להאריך את הזמנתכם (בתנאי שמישהו אחר עוד לא הזמין אותה). שימו לב: מכיוון שאיחור פוגע משמעותית בלקוחות ובשירות – הוא גורר קנס בהתאם לדיווח, ועוד שקל אחד עבור כל דקת איחור מעבר לדמי השימוש הרגילים.
אם קיבלת דו"ח משטרה, אנחנו יכולים רק להצטער בשבילך. הדו"ח הוא על שמך הפרטי ועליך לטפל בו לבד, מעצבן ככל שזה יהיה. במידה שדוח משטרה יגיע אל משרדינו, אנו מסבים את הדוח בתשלום על שם הלקוח. במקרה של דוח חניה – הדוח מוצמד לחלון ועליך לשלמו. אבל הרי יש פנגו בכל המכוניות, אז למה להסתבך?
ממש ממש לא! אין ביטוח לנהג שאינו מנוי בשירות.
אנחנו לא מאמינים שבאמת שאלתם את זה. ברור שעישון במכונית אסור בהחלט וגורר קנס. וזה גם כל כך לא בריא שאנחנו לא מבינים בשביל מה לכם לעשות את זה גם מחוץ למכונית.
אנחנו מבינים שגם לרקסי ולמיצי יש חיים, ומידי פעם הם צריכים ללכת לווטרינר או לצאת לטיול. אך לצערנו הרב, חלק מהלקוחות שלנו אלרגיים לבעלי חיים. ולכן, על אף אהבתנו העזה לבעלי חיים - אסור להכניס אותם למכוניות שלנו.
קודם כל – לשתות כוס מים. בכל מקרה של תקלה או תאונה, התקשרו למוקד בהקדם האפשרי ואנחנו נדריך אתכם בדיוק כיצד לפעול.
בואו נגיד שיותר קל מלמצוא את היציאה בסנטר. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס ללינק, להירשם אונליין ולחכות לשיחה קצרה מנציג השירות להסברים קצרים. למינויים ב-CAR2GO יש כרטיס חכם שפותח את הרכב (קטע מגניב), אז כדי לאסוף אותו, תוכלו להגיע אלינו או שאנחנו כבר נדאג שהוא יגיע אליכם.
אנחנו! בכל המכוניות שלנו, חוץ מהחשמליות בחיפה, מותקן דלקן אז כל מה שצריך לעשות כשרוצים לתדלק זה להיכנס לאחת מתחנות סונול ולתדלק. עכשיו שימו לב: תדלקתם מיכל מלא? קיבלתם מייד זיכוי לחצי שעה מתנה לשימוש במכוניות שלנו במודל הלוך ושוב בחודש שאחרי. ובאותו עניין: יש להחזיר את המכונית עם רבע מיכל דלק לפחות.
ניתן להזמין את המכוניות שלנו במספר אפשרויות פשוטות: הזמנת מודל נסיעות הלוך ושוב: 1. דרך אתר ההזמנות (רואים למעלה את כניסת המינויים?) 2. דרך שירות הלקוחות הטלפוני שלנו. שימו לב, הזמנה דרך שירות הלקוחות כרוכה בעמלת הזמנה בסך 5 ₪. הזמנת מודל נסיעות לכיוון אחד (זמין בחיפה)מתבצעת דרך האפליקציה. בהמשך ניתן יהיה להזמין דרך שירות הלקוחות הטלפוני שלנו – נעדכן.
אמממ.... תלוי. במודל נסיעות הלוך ושוב (המכונית עם הגל האדום) לא. לכל מכונית במודל זה יש את החניה השמורה שלה. לקחתם מכונית? צריך להחזיר אותה בדיוק לאותה חנייה בסוף השימוש. במודל נסיעות לכיוון אחד שהשקנו בחיפה (המכונית עם הגל הכחול) ניתן לקחת מחניה שמורה אחת ולהחזיר בכל חנייה יעודית שמורה אחרת המופיעה באפליקציית מודל כיוון אחד.
ניתן להירשם לשירות און ליין דרך המחשב או להגיע למשרדנו ברחוב קרליבך 1 תל אביב. מה שבא לכם.
כל אחד מגיל 21 ומעלה עם לפחות שנתיים רישיון והיעדר הרשעה בעבירות נהיגה חמורות. כמו למשל (תחזיקו חזק, זה הולך להיות מבהיל): עבירת נהיגה במהירות העולה על 40 קמ"ש מהמותר בחוק, נהיגה בשכרות, גרימת מוות בנהיגה רשלנית, הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה בזמן פסילת רישיון נהיגה, הריגה תוך שימוש ברכב, אי-עצירת רכב לפני מסילת רכבת לאחר שהמחסום ירד או שרכבת מתקרב נמצאת בטווח ראייה או שמיעה. שימו לב, בין הגילאים 21-24 יש תוספת של פרמיה חודשית לביטוח.
מצטערים, לא. הכרטיס אישי ואינו ניתן להעברה. אחרת, הביטוח לא מכסה את הנהג. ואתם הרי לא רוצים לנסוע בלי ביטוח. מה שכן, ניתן לצרף למינוי בן משפחה מקרבה ראשונה שיקבל כרטיס אישי משלו בעלות חד פעמית.
אממ... תלוי במודל. במודל הלוך ושוב - אם אתם טיפוסים שלא אוהבים הפתעות, תוכלו להזמין גם שנה מראש (למרות שזה יהיה קצת מוזר). אם אתם יותר ספונטניים, תוכלו להזמין מכונית גם כמה דקות מראש. אפשר להזמין בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. אנחנו ממליצים להזמין את המכונית ברגע שאתם יודעים שאתם צריכים אותה, כדי להבטיח שהיא תהיה פנויה. במודל כיוון אחד שהשקנו בחיפה ניתן לשריין ללא עלות את הרכב ל- 15 דקות לפני הנסיעה המתוכננת. באפשרותכם להאריך את השריון ב 15 דקות נוספות בתשלום נוסף.
אנחנו מכירים את זה: לקוחות חדשים קצת דואגים שלא תהיה להם מכונית זמינה כשהם יצטרכו. כדי להבטיח שהמכונית שהכי קרובה למיקומכם תהיה זמינה, אנחנו ממליצים להזמין ברגע שאתם יודעים שאתם צריכים אותה. אנו עוקבים כל הזמן אחר הזמינות של המכוניות שלנו ובמידת הצורך מוסיפים חניות חדשות באזור על מנת לשמור על זמינות גבוהה.
אוי, זה כמו לשאול אותנו אם התחלנו להתאמן. כי ברגע שתצטרפו לשירות CAR2GO, תקבלו כרטיס חכם. הכרטיס החכם הוא המפתח לכל המכוניות שלנו. כל מה שצריך זה להגיע למכונית בחניה שהזמנת ולהצמיד את הכרטיס לשמשה הקדמית. המכונית תיפתח מיד והמפתחות מחכים לכם בפנים. כן, זה טוב כמו שזה נשמע. במודל נסיעה לכיוון אחד בחיפה תוכלו לפתוח את הדלתות גם מהאפליקציה.
את רכבי מודל הלוך ושוב ניתן להזמין את לכל פרק זמן שאתם צריכים. שעה, חמש שעות, יומיים או עשרה ימים. מה שהקיק שלכם מחייב. התשלום בהתאם למודל הנסיעה והמסלול אליו אתם שייכים.
במודל נסיעות הלוך ושוב - אם תבטלו את הזמנה שלכם למעלה מ-6 שעות לפני תחילתה - לא תשלמו גרוש. על ביטול בין שש שעות לשעה לפני תחילת הזמנה – תשלמו 25% מסכום ההזמנה. על ביטול ההזמנה פחות משעה לפני תחילתה – תשלמו של 50% מסכום ההזמנה. על ביטול הזמנה לאחר תחילתה – תשלמו את הסכום המלא על ההזמנה עד לרגע הביטול ו- 50% מרגע הביטול. במודל נסיעות לכיוון אחד יש לכם 5 ביטולי נסיעה בשנה ללא עלות.
על שירות הארכת הזמנה אנחנו לא לוקחים כסף. אתם משלמים השעות והק"מ הנוספים בהתאם למסלול, אבל המכונית כמובן צריכה להיות פנויה.

למה CAR2GO?

חסכוני בכסף

כשאתם בוחרים ב - CAR2GO על פני רכב פרטי אתם משלמים רק על מה שאתם משתמשים ובכך חוסכים אלפי שקלים בשנה על הוצאות רכב.

חסכוני בזמן

כשאתם בוחרים ב - CAR2GO על פני רכב פרטי אתם חוסכים לעצמכם המון זמן על מוסכים, טסט, חיפוש חניה, שטיפות ועוד.

יותר סביבתי

כל רכב של CAR2GO משמש כ-20 נהגים. כך יש פחות מכוניות על הכביש ואוויר נקי יותר.

יותר זמין

הרכבים שלנו מחכים לכם במגוון חניות בעיר 24/7. פשוט מזמינים אונליין, נכנסים ונוסעים.

יותר נוח

בוחרים איזה רכב שבא לכם לכמה זמן שתרצו ונהנים מחניות שמורות המפוזרות ברחבי העיר.

לפרטים
close sliderלפרטים ומידע נוסף


אני מסכים/ה לקבל הצעות למוצרים ו/או שירותים בדוא"ל ובמסרונים.